KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 7637192
nr 763 7192
Tuschteckning
Georg von Rosen (1843-1923), Sverige. Signerad G R -97, "Från Libanon", motivets mått: 31x20 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:38:30
1.200 kr
1.100 kr